W tym tygodniu w „Minął Tydzień Flesz” m.in.: Symbolicznie wbito pierwszą łopatę pod rozbudowę Szpitala nr 2 w Mysłowicach. Nietrzeźwi za kierownicą na A4. Policja zatrzymała cztery osoby. Mysłowiczanin wśród najlepszych biegaczy młodego pokolenia. Serenity park powstał przy Białobrzeskiej.
Strona główna PROGRAMY Minął tydzień „Minął Tydzień Flesz”: Nowe skrzydło Szpitala nr 2 w Mysłowicach. Inwestycja za...















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



![Sesja absolutoryjna w Mysłowicach już 18 czerwca. Radni ocenią pracę władz miasta [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2024/05/Sesja-RM-218x150.jpg)






