Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się spektakl Grupy Teatralnej „Groszki” pod opieką artystyczną Barbary Wójcik-Wiktorowicz. Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do obejrzenia autorskiego przedstawienia.
Spektakl skierowany jest do publiczności w wieku 10-15 lat. Tematyka skupia się na relacjach pomiędzy uczniami, a także uczy odpowiedzialności oraz szacunku.
Wydarzenie dobędzie się 17 marca o godz. 9:00 i 11:00 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Obowiązują rezerwacje pod numerem 500186320, a koszt biletu wstępu wynosi 20 zł.
„GRAmy” to laureat trzech ogólnopolskich festiwali teatru młodych. Nie zmarnujcie szansy i koniecznie przyjdźcie na spektakl, który z pewnością skłoni odbiorców do refleksji. Następne takie wydarzenie odbędzie się dopiero w kwietniu oraz maju.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










