fot.mat.org.

Kłamstwo może poważnie skomplikować życie. Boleśnie przekonuje się o tym bohater spektaklu „Mayday 2”, londyński taksówkarz John Smith. Prowadzący podwójne życie mężczyzna po raz kolejny będzie musiał podjąć karkołomną próbę ukrycia jednej żony przed drugą. Sytuację skomplikują ponadto dzieci, które… poznają się i będą chciały się ze sobą spotykać!

„Mayday 2” to spektakl prezentujący w zabawny sposób perypetie londyńskiego taksówkarza, Johna Smitha, który stara się ocalić przed wyjawieniem kłamstwa, w jakim udaje mu się trwać przez lata – związek z dwiema kobietami. Niestety jedna sytuacja powoduje wiele komplikacji i zbiegów okoliczności, które mogą doprowadzić do odkrycia przez kobiety tej skrzętnie ukrywanej tajemnicy.

Na straży kłamstwa

Bigamista, pragnąc ratować obydwa małżeństwa, doprowadza swoje dzieci, żony i przyjaciela na skraj nerwowej wytrzymałości. Wszystko to kończy się również wyczerpaniem sił psychofizycznych winowajcy.

Na komedie do MOKu

Co wyniknie z tej trudnej, choć pełnej dobrego humoru, historii? O tym dowiemy się już w drugą sobotę kwietnia w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. W sobotę 14 kwietnia Mysłowicki Ośrodek Kultury odwiedzą aktorzy Teatru Plejada, którzy zaprezentują spektakl „Mayday 2” w reżyserii Piotra Męderaka. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie MOK.