Mysłowicki Ośrodek Kultury znów zaprasza do spędzenia popołudnia w gronie najbliższych przed wielkim ekranem. W najbliższą niedzielę w ramach cyklu „Kino rodzinne” będziecie mieli okazję zobaczyć chorwacką animację „Co w trawie gra”.
„Co w trawie gra” to nowe spojrzenie na słynną bajkę opowiedzianą najpierw przez Ezopa, a później przez Jeana de La Fontaine’a. Ket gra na gitarze w zespole złożonym z koników polnych. W pobliżu mieszka Antonina, księżniczka mrowiska, w którym zabroniona jest wszelka muzyka i panuje etos pracy. Antonina i Ket przypadkiem się spotykają i zaprzyjaźniają. Kiedy księżniczka zostaje porwana przez złowrogiego Anteodora, Ket i przyjaciele ruszają jej na ratunek.
16 kwietnia, godz. 16:00, Mysłowicki Ośrodek Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Wstęp wolny.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













