Półfinalistka czwartej edycji programu Must Be The Music, mysłowiczanka Ilona Potania Chylińska postanowiła o sobie przypomnieć nagrywając nowy singiel.
W sieci dostępny jest już utwór Ave Silesia, w którym raperka opowiada o przywiązaniu do Śląska, jednocześnie promując rodzimą gwarę.
Po raz pierwszy mysłowiczanka zaprezentowała się szerszej publiczności w 2012 roku, biorąc udział w programie talent show – Must Be The Music, w którym wyśpiewała sobie miejsce w półfinale. Otrzymała cztery raz „tak”, ale tym razem to nie wystarczyło, by dostać się do następnego etapu. Zabrakło naprawdę niewiele, bo raperka w głosowaniu widzów zajęła trzecie miejsce, a do finału dostała się najlepsza dwójka.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



