Mieszkańców Mysłowic zachęcamy do udziału w miejskich obchodach święta 3. maja. Prezydent Edward Lasok zaprasza do wspólnego składania kwiatów w Miejscach Pamięci Narodowej w Mysłowicach.
Uroczystości rozpoczną się mszą świętą w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 9:30.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












