Za uczniami „Amadeusza” rok ciężkiej pracy i szlifowania muzycznych umiejętności. Publiczności zaprezentują je już w najbliższą środę podczas koncertu podsumowującego sezon w Mysłowickim Ośrodku Kultury.
Stowarzyszenie Ognisk Edukacyjno-Artystycznych „Amadeusz” kształci swoich podopiecznych m.in. w klasach śpiewu, gry na fortepianie czy skrzypcach. Ich popisy, zarówno w utworach klasycznych, jak i rozrywkowych, usłyszymy już 22 czerwca o godz. 17 w MOK-u przy Grunwaldzkiej 7. Wstęp wolny.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











