fot.facebook.com/kabaretjurki/

Nawet zwykłe, codzienne sprawy można obrócić w zabawny skecz. Przekonają się o tym mysłowiczanie, którzy odpowiedzą na zaproszenie na kabaretowy wieczór w MOK. Z barwnym zestawieniem skeczy, piosenek i monologów już 19 października przyjadą do Mysłowic aktorzy kabaretu Jurki.

Mysłowice kochają kabarety. Do łez bawiły ich już takie grupy jak Pod Wyrwigroszem, Młodych Panów, Moralnego Niepokoju, Neo-Nówka, Smile czy Paranienormalni. Tym razem na scenie zobaczymy kabaret Jurki, który wystąpi z nowym programem zatytułowanym “Last minute”.

– Przygotowana przez kabaret smakowita przyprawa złożona z komedii sytuacyjnej, absurdu i improwizacji sprawi, że widz zostanie przeniesiony w świat lekkiej, nieskrępowanej, acz inteligentnej zabawy z posmakiem autoironii. Co zrobić, gdy zginie klucz od mieszkania? Jak przygotować laurkę z zachowaniem norm bezpieczeństwa? Czy da się ukryć przed księdzem po kolędzie? Zobacz w programie “Last minute”! – czytamy na facebookowej stronie wydarzenia.

Występ kabaretu Jurki odbędzie się 19 października o godzinie 20:00 w siedzibie Mysłowickiego Ośrodka Kultury. Link do wydarzenia na facebooku znajdziecie TUTAJ. Bilety w cenie 50 zł są do nabycia w kasie Mysłowickiego Ośrodka Kultury a także przez internet na biletynakabarety.pl oraz kupbilecik.pl.

Jeżeli macie ochotę na wieczór pełen dobrego humoru i policzki zmęczone od szerokiego uśmiechu – zarezerwujcie sobie piątek 19 października!