Już po raz kolejny w brzezińskiej filii MOK odbył się Koncert Jesienny. W trakcie tego muzycznego spotkania mysłowiczanie mogli posłuchać Chóru Familia oraz zespołu Dyszka, zaśpiewały tam także Claudia i Kasia Chwołka.
Tego dnia w budynku byłego kina Znicz zabrzmiały zarówno dojrzałe głosy chórzystów, jak i pełne entuzjazmu, dziecięce występy. Można więc było wsłuchać się w poważne brzmienia muzyki sakralnej w wykonaniu Chóru Familia – laureatów konkursów muzycznych i autorów dwóch płyt. Natomiast Claudia i Kasia Chwołka, które również wystąpiły w Brzezince, to duet, który ma już na swoim koncie cztery krążki. Repertuar, z jakim występują, to śląskie szlagiery. Wśród ich przebojów wymienić można takie, jak : Echo jodłuje nom, Ty ino Ty, Sto lot dlo Ciebie czy Dlo Dziadków.
Odrobina rozrywki i udanych występów skutecznie rozjaśniła uczestnikom koncertu to październikowe popołudnie.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











