31 października o godz. 19.00 w Rzymskokatolickiej Parafii Ciała i Krwi Pańskiej w Mysłowicach-Ławkach odbędzie się koncert ku czci Wszystkich Świętych.
Wieczorne wydarzenie w kościele przy ulicy Murckowskiej 147 będzie muzycznym wprowadzeniem w uroczystość Wszystkich Świętych. Wystąpią Victoria Lerche-Kurpas, mezzosopran, oraz Łukasz Kurpas, organista. Artyści zaprezentują utwory o charakterze refleksyjnym i sakralnym, tworząc przestrzeń do zadumy i modlitewnego skupienia.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













