fot.arch.itvm

Jeśli lubisz stawać przed publicznością i wcielać się w bohaterów niebanalnych historii, albo masz ochotę po prostu poznać pracę aktorów, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Już wkrótce dla chętnych odbędą się darmowe warsztaty teatralne. Kto pokaże mysłowiczanom tajniki tego kunsztu?

Warsztaty z Teatrem From Poland to propozycja dla wszystkich spragnionych nowych, artystycznych doświadczeń. Zaplanowano cykl czterech spotkań: 22 i 29 listopada a także 6 i 13 grudnia. Poprowadzą je Jarosław Filipski, Paweł Ziegler oraz Izabela Walczybok-Matuszyńska. Uczestnicy poznają podstawy działań scenicznych, popracują nad dykcją i emisją głosu, dowiedzą się, na czym polega teatr uliczny a także przybliżone zostaną im podstawy pantomimy. Miejscem spotkań będzie MOK Brzezinka (ul. Laryska 5).

Po zakończonym cyklu planuje się powstanie zupełnie nowej grupy teatralnej, która spotykając się regularnie, tworzyć będzie nowe spektakle tradycyjne i uliczne. Na zajęcia zaproszeni są dorośli i młodzież od 13 lat.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Zapisać się można mailowo pod adresem janow@m-ok.pl.