archiwum/fot.mat.org

Uczniowie Szkoły Sportowej już po raz 11. szykują dla swoich małych przyjaciół mikołajkową niespodziankę. Najpierw odegrają wspaniałe, bajkowe przedstawienie, a potem zaproszą na scenę wyczekiwanego cały rok gościa…

Wszystkie dzieci wraz z opiekunami są zaproszone 6 grudnia, w czwartek, na godz. 16.00 lub na 18.00 do Mysłowickiego Ośrodka Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7 na przedstawienie bajkowe „Królewicz szuka żony… jak szalony”. Będzie to też okazja do spotkania ze Św. Mikołajem. Uczniowie Szkoły Sportowej zapewniają wspaniałą zabawę z bajkowymi postaciami. Wstęp jest bezpłatny.

Od 2007 roku uczniowie Szkoły Sportowej w Mysłowicach, pod kierownictwem swoich nauczycieli – dyrektor Justyny Wojak, Ewy Bień oraz Krzysztofa Kowalka sprawiają młodszym kolegom miły prezent mikołajkowy, wystawiając na scenie Mysłowickiego Ośrodka Kultury przedstawienia teatralne oparte na znanych i popularnych baśniach. Głównym adresatem spektakli są uczniowie przedszkoli i szkół podstawowych, dla których spotkanie z światem teatru stało się już nieodłącznym elementem kojarzonym z okresem świątecznym.