Nie tylko zaśpiewali podczas wielkiego koncertu charytatywnego, ale także nagrali wyjątkową piosenkę. Basista Myslovitz Jacek Kuderski wraz z córką Tamarą stworzyli świąteczną piosenkę pt. „Biały puch”, którą postanowili umieścić w serwisie streamingowym. Każdy może ją zakupić, a cały dochód z jej sprzedaży wspomoże siedmioletnią Lenę Surmę w jej walce ze złośliwym nowotworem.

– Nagraliśmy z Tamarką piosenkę, która przypomina mi świąteczny klimat. Wyszło całkiem fajnie i tak pomyślałem że dobrze by było coś zrobić i podarowaliśmy ją Lence na tej zasadzie, że piosenka jest umieszczona na serwisach streamingowych gdzie za minimalną kwotę 5 złotych można tę piosenkę kupić – mówi Jacek Kuderski

Cały dochód ze sprzedaży trafi na konto Leny Surmy, która od dwóch lat walczy z nowotworem. Małą mysłowiczankę najprawdopodobniej czeka kosztowna terapia z daleka od domu, w Austrii.

„Biały puch” jest ciepłą, świąteczną piosenką dzięki której zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia będą jeszcze bardziej ciepłe i magiczne. Piosenkę można zakupić wchodząc na stronę www.nuplays.pl.