Trzech młodych mężczyzn, z których jeden w sylwestrową noc dokonał kradzieży kamery z ogródków działkowych przy ul. Podgórskiej, jest już w rękach mysłowickich stróżów prawa. Po obejrzeniu swoich poczynań na opublikowanym nagraniu, sami zdecydowali się zgłosić na komendę.
Sprawcą kradzieży kamery okazał się 15-letni mysłowiczanin. Do kradzieży doszło ostatniego dnia grudnia.
Dwaj jego 14-letni koledzy próbowali odwieść go od tego czynu, jednak ich nie posłuchał.
Po obejrzeniu swoich poczynań na udostępnionym przez policję i media nagraniu, sami postanowili zgłosić się na komendę w Mysłowicach. O dalszym losie nieletniego zdecyduje teraz sąd rodzinny. – informuje sierż. Damian Sokołowski z mysłowickiej policji.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












