Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, 14-go marca. 17-letnia mieszkanka Mysłowic wypadła z okna bloku przy ul. Słupeckiej. Dziewczyna w stanie ciężkim została przetransportowana helikopterem do szpitala w Katowicach.
https://vimeo.com/208450836
Do zdarzenia doszło około godziny 14:00. Nastolatka wypadła z okna znajdującego się na 3. piętrze.
– Policjanci Komendy Miejskiej w Mysłowicach oraz straż pożarna z Mysłowic zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Do akcji został włączony helikopter pogotowia ratunkowego. – informuje sierż. szt. Michał Lisowski z mysłowickiej policji
Nastolatka w stanie ciężkim została przetransportowana helikopterem pogotowia ratunkowego do szpitala w Katowicach. Przyczyny i okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane, policjanci Komendy Miejskiej w Mysłowicach nadal są w trakcie ich ustalania.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











