Policjanci mysłowickiej drogówki zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. 53-letni mieszkaniec Imielina jechał ciężarowym volvo, mając w organizmie prawie pół promila alkoholu. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a za wykroczenie będzie odpowiadał przed sądem.
We wtorek 2 lipca ok. godz. 6.20, podczas rutynowej kontroli stanu trzeźwości kierowców na ul. Imielińskiej, policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca Imielina. Mężczyzna jechał ciężarowym volvo, mając w organizmie prawie pół promila alkoholu. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy, a za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie po użyciu alkoholu będzie odpowiadał przed sądem.
Pijanego kierowcę ciężarówki stróże prawa zatrzymali także w ubiegły piątek, o czym przeczytacie tu.
Źródło: KMP Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












