Dwóch nielegalnych handlarzy podrobioną odzieżą, w tym mysłowiczanina, zatrzymali funkcjonariusze z katowickiej komendy wojewódzkiej. Mężczyźni sprzedawali nielegalne ubrania na targowisku w Bytomiu, mogą za to trafić do więzienia nawet na 2 lata.
Policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą odebrali zgłoszenie i zgodnie z nim, na jednym ze stoisk znaleźli nielegalne ubrania z zastrzeżonymi znakami towarowymi znanych marek. Cena, która znacznie odbiegała od wartości artykułów w autoryzowanych punktach sprzedaży nie pozostawiała wątpliwości. Funkcjonariusze przejęli zawartość straganu oraz samochodu jednego z mężczyzn, gdzie znajdowało się ponad 300 sztuk odzieży m.in. koszulki, spodnie, buty, czapki i torby.
Handlujący podrobionymi ubraniami mężczyźni w wieku 50 i 46 lat zostali zatrzymani. Za popełnione przestępstwo mogą spędzić we więzieniu nawet 2 lata.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












