Stróże prawa z mysłowickiej patrolówki zatrzymali 23-letniego kierującego samochodem Volkswagen Golf. Mężczyzna posiadał w organizmie 1,62 promila alkoholu. Za jazdę na „podwójnym gazie” oprócz utraty prawa jazdy i grzywny grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
– Mysłowiccy mundurowi w sobotę 27 sierpnia około godziny 2:00 na ul. Obrońców Westerplatte zatrzymali nietrzeźwego kierującego pojazdem osobowym marki VW Golf. 23-latek kierujący pojazdem był pijany i posiadał w organizmie 1,62 promila alkoholu – informuje sierż. szt. Michał Lisowski z mysłowickiej policji
Mieszkańcowi powiatu gliwickiego za jazdę w stanie nietrzeźwym oprócz utraty prawa jazdy grozi grzywna, a nawet 2 letni pobyt w więzieniu.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












