Policjanci Wydziału Kryminalnego mysłowickiej komendy zatrzymali 20-latka z Mysłowic, który nie dość że zdemolował to jeszcze okradł pokój, w którym gościł. Łupem złodzieja padł telewizor. Za to przestępstwo może mu grozić do 5 lat więzienia.
– Do zdarzenia doszło w jednym z hoteli na terenie Mysłowic, w którym sprawca wynajął pokój. Przed opuszczeniem hotelu zdemolował pokój i ukradł z niego telewizor. Skradzione mienie szybko spieniężył w jednym z lombardów. Właściciel oszacował spowodowane przez niego szkody na ponad tysiąc złotych. – informuje st. asp. Dariusz Opatrzyk z mysłowickiej policji.
Policjanci po kilku godzinach od zaistniałego zdarzenia, ustalili i zatrzymali sprawcę oraz odzyskali skradzione mienie. Sprawcą okazał się młody mysłowiczanin, który przyznał się do popełnionego przestępstwa i usłyszał już zarzuty. Grozi mu teraz do 5 lat za kratami.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












