Dziś rano, ok. godz. 10:00, w rejonie skrzyżowania ul. Armii Krajowej i Wojska Polskiego doszło do potrącenia rowerzystki. Na miejsce przybyła policja, straż pożarna i pogotowie.
Na szczęście nikomu nic się nie stało.
– 58-latka kierująca mazdą potrąciła 59-letnią rowerzystkę. Obie panie były trzeźwe, żadna z nich nie odniosła obrażeń. Na sprawczynię kolizji zostanie nałożony mandat wysokości 2 tys. zł – informuje mł. asp. Łukasz Paździora, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach.
Czynności na miejscu zdarzenia nadal trwają.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)
















