Choć zbliżamy się już ku końcowi sezonu grzewczego, smog jest problemem z którym zmagać się będziemy przez najbliższe lata, dlatego nadal należy o nim mówić. A o działaniach strażników miejskich związanych z ochroną powietrza rozmawiamy z komendantem straży miejskiej Ginterem Płazą.
Przeczytaj także artykuł: Kontrolują, czym mysłowiczanie palą w piecach. Próbki z pieca wysyłają na badanie















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












