W tym tygodniu w „Minął tydzień Flesz” m.in. Kradł prąd, miał narkotyki i był poszukiwany. Konsultacje dotyczące przebudowy układu drogowego w dzielnicy Piasek. Nowy dron do walki z zanieczyszczonym powietrzem. Policjanci z Mysłowic zatrzymali osoby z nielegalnym tytoniem i papierosami. Pani Foremka pierwszą Polką w gronie światowej klasy cukierników.
Strona główna PROGRAMY Minął tydzień „Minął tydzień Flesz”: Kradł prąd, miał narkotyki i był poszukiwany















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












