Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego chcą wcielić się w rolę młodzieżowych posłów. Aby dostać się na XXIV sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży muszą wziąć udział w konkursie. W tym roku „Kościuszko” wystawił aż dwa zespoły. Naszymi gośćmi są ich przedstawiciele, Adrianna Zipper oraz Dariusz Wendreński.
[arve url=”https://vimeo.com/263344748″ /]















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











