Od października nocna i świąteczna opieka medyczna jest prowadzona w szpitalach. O zasadach jej funkcjonowania opowiada nasz gość, doktor Urszula Urbanowicz z Mysłowickiego Centrum Zdrowia.
[maxbutton id=”1″ text=”ZOBACZ, TRWA 05:54″ ]
https://vimeo.com/237740524















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












