Pielęgniarki Dorota Skowronek i Dorota Żebrak zostały uhonorowane Diamentowymi Czepkami. To wyróżnienie przyznawane za wieloletnią pracę zawodową, zaangażowanie oraz zasługi dla środowiska pielęgniarskiego.
We wpisie opublikowanym przez SPZOZ Szpital Nr 2 im. dr Tadeusza Boczonia w Mysłowicach podziękowano wyróżnionym pielęgniarkom za lata pracy, zaangażowanie, życzliwość wobec pacjentów oraz współpracowników. Zwrócono również uwagę na ich doświadczenie, empatię i wkład w funkcjonowanie szpitalnego zespołu.
Laureatkom złożono gratulacje oraz życzenia zdrowia, pomyślności i dalszej satysfakcji z pracy zawodowej.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













