Nadszedł sezon grzewczy, a wraz z nim powrócił problem smogu. O tym, jak w Mysłowicach będzie wyglądać jego zwalczanie opowiada komendant straży miejskiej w Mysłowicach Ginter Płaza.
[maxbutton id=”1″ text=”ZOBACZ, TRWA 05:13″ ]
https://vimeo.com/239080802















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












