Siatkarki Silesii Volley zakończyły rundę zasadniczą na dobrym 4 miejscu zdobywając 45 punktów. W pierwszej fazie play-off o awans do I ligi pokonały drużynę z Radzionkowa 3:2 i 3:0. Już 21 kwietnia w drugiej rundzie spotkają się z bardzo dobrą drużyną Polonią Świdnica.
[arve url=”https://vimeo.com/265411163″ /]
Gościem kolejnego odcinka programu „Kontra” jest Angelika Wardęga – kapitan drużyny Silesii Volley oraz trener Alan Polok.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












