W najnowszym odcinku „Nie przegap” Magdalena Warchoł zaprasza Was m.in. na koncert Happy Big Bandu z gościnnym udziałem Andrzeja i Mai Sikorowskich, charytatywną potańcówkę dla Lenki. Jak zwykle są też premiery w GO Kino i konkurs, w którym możecie wygrać wejściówki na dowolny film.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










