Już w czwartek 1 maja, punktualnie o godzinie 16:00 w Parku Słupna rozpocznie się wielki koncert ewangelizacyjny „Bądź jak Jezus”. Zaledwie kilka dni po kanonizacji, będzie on poświęcony osobie świętego Jana Pawła II.
W programie także zaproszenie na otwarcie górnej części klubu Infinity oraz zapowiedzi nowości srebrnego ekranu. Zachęcamy także do udziału w konkursie – do wygrania atrakcyjne nagrody!
{mp4remote}/images/itvm/2014/04/np-29.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












