Luty okazał się szczęśliwym miesiącem dla zawodników mysłowickiego automobilklubu, startujących w turystyczno-nawigacyjnych imprezach samochodowych.
W I rundzie Turystycznego Pucharu Polski – „Rajd Karnawał”, który odbył się w Kędzierzynie-Koźlu, na najwyższym stopniu podium stanęła załoga : Zbigniew Daniel i Jacek Sobczyk. Z kolei XIII miejsce wywalczyła załoga w składzie: Marcin Lutek i Monika Wojtkowiak.
Kiedy załogi wracały do domu z pucharami, z zamiarem udziału w I rundzie Nawigacyjnego Pucharu Polski „Zimna Nawigacja”, do stolicy Wielkopolski udali się Przemek Hajduk i Michał Brzóska. Załoga nie zawiodła i ostatecznie zajęła II miejsce.
Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)









