26 lutego w Hali MOSiR odbył się Turniej piłki nożnej halowej o puchar Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach.
W zawodach drużyny wystawiły trzy zmiany Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz Komendę. Turniej zwyciężyła I zmiana służbowa. Najcelniejszym strzelcem został sekc. Łukasz Kur, a najlepszym bramkarzem – asp. Grzegorz Katus.
Jak widać strażacy znają się nie tylko na ratowaniu świata, lecz także na wielu innych rzeczach. Między innymi świetnie grają w piłkę halową. Serdecznie gratulujemy!















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











