W miniony weekend w Katowicach miały miejsce Mistrzostwa Śląska Młodzików oraz Puchar Śląska. Młodzicy SIŁY Mysłowice wrócili z tych zawodów z trzema medalami:
Młodzicy:
- Patryk Sorankowski – złoty medal
- Wojtek Piętka – złoty medal
- Dawid Filak -srebrny medal
W kategorii dzieci wywalczone zostały 2 medale brązowe, najmłodsi zapaśnicy to Jakub Tomczak i Kacper Hajduk.
Wszystkie dzieci, które chciałyby w przyszłości zasilić szeregi SIŁY Mysłowice, są zaproszone na zajęcia ogólnorozwojowe z wprowadzeniem do zapasów. Odbywają się one w środy między 15:30 a 16:30 oraz w piątki w tych samych godzinach przy ul Pawła Jasińskiego 2.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











