Na pożegnanie zimy Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 3 zorganizował wyjazd na lodowisko. Do katowickiego Spodka pojechała grupa 30 uczniów wraz z opiekunami. Wszyscy znakomicie się bawili, a gimnazjalistom pytającym o kolejny wspólny wypad na łyżwy odpowiadamy: Zima się skończyła!















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



