Najbliższa niedziela zapowiada się niezwykle emocjonująco. Hegemon Rugby zagra mecz z Watahą RC Zielona Góra.
W ramach 11. Kolejki Ligi Rugby w nadchodzącą niedzielę Hegemon rozegra mecz z zielonogórskim zespołem. Będzie to drugi mecz domowy tej rundy.
Wydarzenie odbędzie się 13 kwietnia o godz. 14:00 na Stadionie Rugby Wesoła przy ul. Sportowej 2. Wstęp jest wolny.
Współorganizatorami wydarzenia są Miasto Mysłowice i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach. Partnerami natomiast są m.in.: Budomek Fundacja Iskierka i Alpha Scurity.
Wpadnijcie na mecz kibicować naszym mysłowickim Hegemonom.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













