W tegorocznych zawodach wzięli udział zawodnicy z trzech szkół podstawowych (SP6, SP9 i Szkoły Sportowej) i trzech mysłowickich gimnazjów (G1, Gimnazjum im. J. Korczaka, Gimnazjum Sportowego). Pogoda spisała się na szóstkę tak jak i młodzi wędkarze. Prawie w każdej siacie była przynajmniej jedna rybka. Zawody miały na celu zainteresowanie wędkarstwem sportowym, uświadomienie dzieciom i młodzieży potrzeby życia w harmonii z przyrodą oraz pokazanie jak w ciekawy i bezpieczny sposób można spędzać czas wolny zwłaszcza w okresie wakacyjnym.
A oto wyniki rywalizacji międzyszkolnej:
szkoły podstawowe:
1. Sportowa Szkoła Podstawowa
2. Szkoła Podstawowa nr 6
3. Szkoła Podstawowa nr 9
gimnazja:
1. Gimnazjum Sportowe
2. Gimnazjum im. Janusza Korczaka
3. Gimnazjum nr 1
Największa rybę złowił Szymon Kochel z Gimnazjum Sportowego, a największą ilością złowionych rybek mogli się pochwalić: Sandra Kochel ze Szkoły Sportowej i Dawid Sorek z Gimnazjum Sportowego.
Każdy zawodnik otrzymał paczkę ze słodyczami, nagrodę oraz poczęstunek (napoje i naleśniki).















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











