11 czerwca w Gliwicach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w tenisie stołowym. W turnieju zmierzyły się czołowe zawodniczki z województwa śląskiego i opolskiego, a siostry Weronika i Natalia Wszołek z Mysłowic wróciły z imprezy z brązowymi medalami.
Bardzo dobrze zaprezentowała się Weronika Wszołek, która w walce o awans do półfinału pokonała rozstawioną z numerem drugim Hannę Szymańską. Ostatecznie Weronika zajęła wysokie czwarte miejsce, a w grze podwójnej wraz z siostrą Natalką stanęły na trzecim stopniu podium. To dobry wynik na zakończenie sezonu w kategorii młodziczek.
Informacja prasowa















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













