Już dzisiaj wieczorem polska reprezentacja zmierzy się z piłkarzami z Kazachstanu. Emocji na boisku zapewne nie zabraknie, gdyż stawka jest niezwykle wysoka. Czy po druzgocącej porażce z Danią polska reprezentacja pokona Kazachów? Zachęcamy do oglądania naszego studia sportowego „Na trybunach”, do którego zaprosiliśmy wyjątkowych mysłowiczan – fanów piłki nożnej.

Mysłowickie studio sportowe wystartuje tuż przed meczem, o godzinie 20:30. Zaprosiliśmy do niego wyjątkowych gości: Agnieszkę Czarnotę z Mysłowickiego Detektywa Historycznego, Przemysława Myszora z Myslovitz, rzecznika mysłowickich strażaków Wojciecha Chojnowskiego, który tego wieczoru będzie gasił jedynie sportowe emocje. Wśród gości w naszym studiu pojawi się także… Lewandowski!

Studio poprowadzi Marcin Janota, a ciekawe komentarze czekać na Was będą przed meczem, w jego przerwie oraz po zakończeniu spotkania. Zachęcamy do oglądania i komentowania za pośrednictwem facebooka – dzięki temu Wasze wpisy pojawią się na ekranie. Ruszamy o 20:30, zapraszamy!