Przed nami 4. kolejka II ligi rugby z udziałem Hegemona. Mysłowicka drużyna w niedzielę 10 października o godz. 15 na własnym boisku zmierzy się ekipą Watahy Zielona Góra.
– Debiutujący w rozgrywkach mysłowiczanie z impetem rozpoczęli sezon i po dwóch zwycięstwach przewodzą tabeli. Kolejny przeciwnik jest jednocześnie najbardziej doświadczonym w stawce – jeszcze w poprzedniej rundzie zielonogórzanie występowali na wyższym poziomie rozgrywkowym. Spotkają się zatem najbardziej ofensywne drużyny początku sezonu – zapowiada się pasjonujące widowisko! – zapowiadają organizatorzy.
Rugbiści zapraszają na trybuny. Wstęp wolny.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











