Od ubiegłego piątku na terenie parku Słupna działa lodowisko. Nowością w tym sezonie będą zawody łyżwiarskie o mistrzostwo Mysłowic.
Finał zawodów jest zaplanowany na przełom lutego i marca. Będzie on polegał na jak najszybszym pokonaniu toru przeszkód na ślizgawce. Mieszkańcy mają więc mnóstwo czasu, by potrenować, a mogą to robić na lodowisku codziennie: od poniedziałku do czwartku w godz. 10-19 oraz w weekendy i dni wolne w godz. 9-20.
Więcej o tym, jak w tym sezonie funkcjonuje mysłowickie lodowisko, dowiecie się z naszego materiału Ślizgawka w parku Słupna już otwarta.
O szczegółach zawodów poinformujemy Was niebawem.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












