Muzycy „Amadeusza” tradycyjnie już wydłużają świąteczny klimat i z początkiem stycznia zapraszają na „Gwiazdkowe muzykowanie”. Koncert odbędzie się 5 stycznia w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej.
– Uczniowie wystąpią solo i w duetach, grając i śpiewając polskie i zagraniczne kolędy oraz piosenki świąteczne – mówi Joanna Bliwert-Hoderny, prezeska Stowarzyszenia Ognisk Edukacyjno-Artystycznych „Amadeusz”.
Swoje talenty, ale także warsztat muzyczny zaprezentują uczniowie klas: fortepianu, skrzypiec, gitary klasycznej, fletu poprzecznego, perkusji i śpiewu estradowego.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













