Stowarzyszenie „Amadeusz” serdecznie zaprasza na kolejny Koncert Kolęd w ramach Gwiazdkowego Muzykowania. W programie kolędy polskie i zagraniczne oraz piosenki związane z Bożym Narodzeniem.
Wystąpią uczniowie ognisk muzycznych Amadeusza z klas: fortepianu, skrzypiec , gitary, fletu poprzecznego i śpiewu.
Wstęp na koncert jest wolny. Koncert odbędzie się 5 stycznia o godz. 16:00 w sali widowiskowej Mysłowickiego Ośrodka Kultury, który jest współorganizatorem imprezy.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












