Po miesiącach spędzonych na przesiadywaniu w szkolnej ławce najlepszą formą spędzenia ferii jest aktywny wypoczynek. Alternatywą dla sanek i wojen na śnieżki są zajęcia sportowe w nowej sali gimnastycznej Zespołu Szkół Sportowych im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach.
Tenis stołowy, gry i zabawy ruchowe, a może ogólnodostępny trening z piłki nożnej prowadzony przez Górnik 09? Każdy dzień ferii to dziesięć godzin różnorodnych zajęć w nowej hali. Zaproszenie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Szczegółową rozpiskę zajęć możecie znaleźć TUTAJ.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













