fot. MOSiR

20 stycznia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach zorganizował dla chętnych wyjazd na narty i snowboard do stacji narciarskiej Cienków w Wiśle. Celem wyjazdu, oprócz integracji i świetniej zabawy na świeżym powietrzu, była nauka i doskonalenie jazdy na nartach i desce.

Brak kolejek do wyciągu oraz bardzo dobre warunki pogodowe sprawiły, że uczestnicy spędzali aktywnie czas oddając się białemu szaleństwu ,a na twarzach gościł uśmiech od ucha do ucha.

Warto podkreślić, że podczas wyjazdów organizowanych przez MOSiR można nieodpłatnie skorzystać z porad instruktora, który oprócz udzielania wskazówek dotyczących doskonalenia jazdy, przekazuje również zasady bezpiecznego przebywania na stoku a także dekalog narciarski i snowboardowy.

Tak wspaniała atmosfera pozwoliła uczestnikom naładować akumulatory do dalszej pracy i codziennych obowiązków. Wszyscy wrócili z bagażem pozytywnych emocji i wspaniałych przeżyć. Kolejna wyprawa już 13 lutego, wtedy ochotnicy wyruszą do Szczyrku. Informacje i zgłoszenia przyjmowane są pod numerami telefonu: 32 317 18 02 lub 690 216 008.