Mysłowicka Rada Seniorów i Mysłowicki Ośrodek Kultury zapraszają na kolejną „Senioralną środę z mikrofonem”, czyli spotkanie, podczas którego najstarsi mieszkańcy naszego miasta prezentują swoje zainteresowania i poznają pasje innych.
5 lutego seniorzy spędzą czas w niezwykle interesującym towarzystwie. Tym razem to „spędzanie czasu” nabierze szczególnego znaczenia, ponieważ gościem „Senioralnej środy z mikrofonem” będzie Damian Roncoszek, mysłowicki zegarmistrz, pasjonat zegarów i wszystkiego co z nimi związane. Aby czas płynął jeszcze przyjemniej, dla wszystkich zgromadzonych zaśpiewa Danuta Chycka, sekretarz Mysłowickiej Rady Seniorów, wielka miłośniczka śpiewania, która z całą pewnością porwie wszystkich do wspólnej zabawy.
5 lutego, godz. 17, Galeria Duża Mysłowickiego Ośrodka Kultury, ul. Grunwaldzka 7. Wstęp wolny!
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










