W tym tygodniu w „Minął tydzień” m.in.: Wypadek w kopalni Mysłowice-Wesoła! Ranny górnik trafił do szpitala. Mysłowice najniebezpieczniejszym miastem w Polsce? Policja dementuje. Seria wypadków na mysłowickich drogach. Wygaśnięcie koncesji na wydobycie węgla ze złoża „Brzezinka 3”. Ponad 153 tys. złotych zebrano w ramach finału WOŚP w Mysłowicach. Przekazano plac budowy pod halę gimnastyczną lekkiej konstrukcji.
Strona główna PROGRAMY Minął tydzień „Minął tydzień”: Wypadek w kopalni Mysłowice-Wesoła! Ranny górnik trafił do szpitala















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











