6 lutego w dzielnicy Wesoła odbędzie się spotkanie dla mieszkańców dotyczące problemu niskiej emisji.
Podczas spotkania, organizowanego w związku z kampanią „Mysłowice walczą ze smogiem”, zostaną omówione dostępne formy dofinansowań do zmiany systemów ogrzewania i poprawy energetycznej budynków mieszkalnych.
Spotkanie odbędzie się w czwartek 6 lutego w filii Mysłowickiego Ośrodka Kultury mieszczącego się w Szkole Podstawowej nr 15 przy ul. Piastów Śląskich 8 o godzinie 18.
Więcej o kampanii „Mysłowice walczą ze smogiem” dowiecie się stąd.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













