Z początkiem lutego ruszyły spotkania poprzedzające tegoroczną edycję Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy poszczególnych dzielnic mogą przyjść i podzielić się swoimi uwagami i pomysłami na to, w jaki sposób udoskonalić jego formułę. We wtorek, 7 lutego okazję do tego będą mieli mysłowiczanie zamieszkujący Brzezinkę, Brzęczkowice i Słupną.
Spotkanie odbędzie się w Gimnazjum nr 3 przy ul. A.Hlonda 14 o godzinie 18:00. Wtedy to mieszkańcy będą mogli podzielić się uwagami na temat tegorocznej formy realizacji budżetu obywatelskiego, czyli narzędzia, które umożliwia mysłowiczanom realne współdecydowanie o wydatkowaniu części środków z miejskiego budżetu.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












