Trwają zapisy na II Rodzinny Turniej Siatkówki. Do udziału pozostały już tylko ostatnie wolne miejsca.

To propozycja dla rodzin i przyjaciół, którzy chcą aktywnie spędzić czas podczas ferii zimowych i spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji. Turniej ma charakter otwarty – poziom zaawansowania nie ma znaczenia, liczy się wspólna zabawa i ruch.

W zawodach mogą wziąć udział drużyny 2–3-osobowe, w których musi znaleźć się co najmniej jedno dziecko w wieku 8–15 lat oraz maksymalnie jeden dorosły. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.

Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku, 10 lutego, pod adresem: d.kowalczyk@mosir.myslowice.pl
Wpisowe wynosi 20 zł za rodzinę.

Regulamin: https://mosir.myslowice.pl/dokumenty
Wpłaty: Citi Handlowy Bank Handlowy – 91 1030 1508 0000 0008 2418 9001