Trwają zapisy na II Rodzinny Turniej Siatkówki. Do udziału pozostały już tylko ostatnie wolne miejsca.
To propozycja dla rodzin i przyjaciół, którzy chcą aktywnie spędzić czas podczas ferii zimowych i spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji. Turniej ma charakter otwarty – poziom zaawansowania nie ma znaczenia, liczy się wspólna zabawa i ruch.
W zawodach mogą wziąć udział drużyny 2–3-osobowe, w których musi znaleźć się co najmniej jedno dziecko w wieku 8–15 lat oraz maksymalnie jeden dorosły. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.
Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku, 10 lutego, pod adresem: d.kowalczyk@mosir.myslowice.pl
Wpisowe wynosi 20 zł za rodzinę.
Regulamin: https://mosir.myslowice.pl/dokumenty
Wpłaty: Citi Handlowy Bank Handlowy – 91 1030 1508 0000 0008 2418 9001















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













