Uczennica Szkoły Podstawowej nr 9 w Mysłowicach, Laura Toporowska, zdobyła trzy medale podczas Międzynarodowych Zawodów w Gimnastyce Sportowej „Domini Cup”, które odbyły się w Opolu.
Młoda zawodniczka wywalczyła I miejsce w wieloboju, a także dwa II miejsca – w układzie z obręczą oraz w układzie z maczugami. To kolejny sukces reprezentantki mysłowickiej szkoły na arenie międzynarodowej.
Gratulacje dla Laury Toporowskiej za znakomity występ i sportową postawę.

















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













