W grudniu odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową. W konkursie wzięło udział 18 osób z mysłowickich szkół.
Wszystkie prace były barwne i oryginalne. Ponadto zawierały piękne życzenia w języku angielskim, dlatego wybór laureatów nie był łatwy.
Ostatecznie wyniki konkursu są następujące:
- I miejsce- Karolina Pawłowska kl. V a, Szkoła Podstawowa nr 16 w Mysłowicach.
- II miejsca ex aequo – Katarzyna Szlachta kl. V a oraz Bartosz Chartuniewicz kl. V a, Szkoła Podstawowa nr 16 w Mysłowicach.
- III miejsca ex aequo – Karolina Sornek kl. VI b oraz Sandra Sojka kl. VI b, Szkoła Podstawowa nr 10 w Mysłowicach.
Konkurs zorganizowały Danuta Koźlik oraz Magdalena Pastuszka.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)














